Toyota Servis Konsepti

Size sadece kaliteli ürünler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda kaliteli servis hizmeti de sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim bir numaralı önceliğimizdir ve beklentilerinizi karşılamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bu nedenle, 12 temel değerimiz sayesinde hizmetlerimizi en uygun halde sunabilmemiz için yapılandırılmış bir yaklaşım olan Toyota Servis Konseptini uyguluyoruz.

Onay

Yetki ve onay belgelerimiz ile hizmet faaliyetlerimizin Toyota standartlarına uygun olmasını sağlıyoruz.

Hızlı Çözüm Sunma

Operasyonunuzu engelleyecek herhangi bir sorun olduğunda buna hızlı çözüm üretmek en önemli önceliğimizdir. Bu, herhangi bir sorun olduğunda işinizi hızlı ve verimli bir şekilde faal hale getirmek ve çalıştırmak anlamına gelir

Standardizasyon

Nerede olursanız olun, yüksek hizmet standardımız konusunda ve bu hizmetimizin tam olarak belirtilen standart sürelerde yerine getirileceğinden emin olabilirsiniz.

Jidoka

Jidoka problemleri görünür kılmakla ilgilidir. Tüm sorunlarınızı ciddi bir şekilde ele alıyoruz ve mümkün olduğunca hızlı ve güvenli bir şekilde çözüyoruz.

Genchi Genbutsu

"Git ve gör", böylece gerçek yaşam durumunu tam olarak anlayabilir ve her sorunu çözebiliriz.

Tam uyum

İhtiyaçlarınıza tam olarak uymayı hedefliyoruz. Doğru insanlarla, doğru becerilerle, doğru parçalarla ve doğru anlaşmalarla.

Kaizen

“Toyota Way” (Toyota Yöntemi) ve TPS (Toyota Üretim Sistemi) sistemimizin bir ilkesi olan sürekli iyileştirme felsefemize güvenerek, her zaman  hizmet kalitemizi artırmak için çalıştığımızdan emin olabilirsiniz.

Poka yoke

Poka Yoke, hataları önlemek için tasarlanmış bir mekanizma veya süreçtir. Yedek parçaların kalitesini sürekli olarak yükselterek ve sevkiyattan önce kontrol ederek, doğru parçanın zamanında teslim edilmesini sağlıyoruz.

Hoshin

Uzun vadeli ve stratejik planlamaya olan bağlılığımız sayesinde, gereksinimlerinizi sadece yarın değil, gelecek yıllar boyunca da karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Atıkları ortadan kaldırmak

Her zaman atığın giderilmesine ve çevre üzerindeki kendi etkimizi en aza indirmeye odaklanıyoruz.