Toyota Tasarım Departmanı

Toyota Tasarım Merkezinde inovasyon, kaliteye, verimliliğe, kullanıcı dostu olabilmeye ve sürdürülebilirliğe odaklanırken Toyota forklift ve depo ekipman tasarımı için ham fikirler geliştiriyoruz. Bir yanda Toyota değerlerinden, diğer yanda endüstri trendlerinden ilham alarak müşterilerimizi düşünerek malzeme taşıma çözümleri tasarlıyoruz.
Man drawing a truck on wall

Toyota Tasarım Merkezi

Yenilikçi ürün tasarımı, tam zamanlı bir disiplindir ve transpalet araçlarımız ve forkliftlerimiz sürekli gelişir.

Tasarım merkezimiz, malzeme kullanımının dünyasını geleceğe taşımaya istekli olan özel profesyonellerle yaratıcı ve dinamik bir ortamdır.
Tasarımlarımız sadece estetik değil, aynı zamanda güvenlik, dayanıklılık, üretkenlik, sürülebilirlik ve sadelik arasındaki mükemmel denge sağlamaktadır; Toyota'nın temel değeri. Bu değerler, tasarım süreci için büyük önem taşır ve sonuçta nihai ürünün biçim ve işleviyle ifade edilir.

.

Toyota Lojistik Tasarım Yarışması

Tasarım yaklaşımımız basittir. Sürekli olarak yeni yetenekleri ağırlıyor, taze görüntüler keşfediyoruz ve açık zihinleri teşvik ediyoruz.

Yarının çözümleri konusundaki araştırmamız öğrenciler için Toyota Lojistik Tasarım Yarışmalarını başlatmak için esin kaynağı oldu.
Zamanın önde gelmesi, ancak en yeni ve en ileri düşünen malzeme taşıma ekipmanı tasarımcısı için günlük aramamız sayesinde mümkündür.

Shadows of a Swarm truck

Gelecek Teknolojileri

Smart Logistics ve Logiconomi size bugün mevcut olan çözümleri sunar ve gelecek için hazırladığımız vizyonumuzu gösterir.

Daha fazla bilgi için

Driver using BT Optio for order picking

Ürün Yelpazemiz

TOYOTA Ful range ürün gamı ile depo içinde çalışan ekipmanlardan dış alanda çalışan arka ağırlıklı gruplara kadar çok geniş bir premium ürün yelpazesi sunar.

Daha Fazla Bilgi İçin

Smiling people in Toyota truck factory

Bizim hikayemiz

100 yılı aşkın süredir ekipman tasarlama ve üretme gücüne sahibiz. Tarihsel sırayla yaşadıklarımıza göz gezdirin!

Daha fazla bilgi için

Smiling people in office corridor

Bize katılın

Ürünleri ve çalışma şeklimizi optimize etmek için, lojistik ve teknoloji konusunda bizim kadar tutkulu olan ekip arkadaşlarımızı bekliyoruz.

Daha fazla bilgi için