Lojistik Çözüm Merkezi

Lojistik sektöründe durağanlık bir seçenek değildir. Toyota, lojistik için yeni teknolojilerin ve çözümlerin geliştirildiği özel bir Lojistik Çözümler merkezine sahiptir. Odak noktası otomasyon, raflar, analitik hesaplamalar, telematik ve senkronize çalışan ekipmanlardır.

Lojistik sorunlarını çözen sistemler

E-ticaret ve dijitalleşme gibi küresel trendleri takip eden malzeme taşıma endüstrisi oldukça hızlı bir şekilde değişiyor veya hızlıca uyum sağlamaya çalışıyor.

Müşteriler, sipariş verdiği ürünlerin veya paketlerinin mümkün olan en kısa sürede teslim edilmesini beklemektedirler ve bu nedenle işinizin mümkün olduğunca hızlı aynı zamanda verimli olması gerekir.

Lojistik Çözümler Merkezimizde oluşturduğumuz Otomatik çözümler, Analitik hesaplamalar, Telematik sistemler ve Yazılım çözümleri sayesinde tekrarlayan malzeme elleçleme operasyonlarında maliyetlerinizi düşürebilir, kapasiteyi, üretkenliği ve güvenliği artırabilirsiniz.

Norveç'teki bir uygulamayı görmek ister misiniz?

Bu süreçteki her adımda yanınızdayız

Yeni ve geliştirilmiş bir lojistik çözüm oluşturmak, iş ihtiyaçlarınızın ve operasyonlarınızın analizi ile başlar. Toyota, deponun ya da işletmenin optimizasyon yolculuğunda size yardımcı olacak ekipmanlara ve sistemlere sahiptir.

Toyota, uygulama öncesinde, sırasında ve sonrasında şirketinizi destekleyerek şimdi ve gelecekte rekabetçi kalmanıza olanak tanır.

Modüler Düşünmek

Karmaşık süreçleri basitleştirecek yönden bakabilme ve standart öğelere ayırma, geliştirme boyunca doğruluğu onaylanmış ve test edilmiş çözümleri ortamınıza uyarlama geçiş sürecini kolaylaştırır.

Operatörsüz çözümler

Yalın Düşünme ve Sürekli İyileştirme

Basite odaklanan destek hizmetleri ve ekipmanlardan alınan veriler, üretkenliği önemli ölçüde artırmanıza ve maliyetleri düşürmenize olanak tanıyan planlamalar sağlamaktadır.

Toyota Yalın Akademi

Sürdürülebilirliği Düşünmek

Toyota enerji sistemlerinin kullanılması, daha uzun malzeme ömrü, maliyetleri azaltma ve daha az enerji tüketimine dönüşür. 

Toyota Lityum İyon Akü

Uçtan Uca İntralojistik

Uçtan uca optimize edilmiş bir operasyon için genel sistemlerinize raf çözümleri ve entegrasyon eklemeyi planlamalısınız.

Raf Çözümleri hakkında

Geleceğe yönelik çalışmalar

Lojistik sistemler, günümüz pazarında rekabet avantajı sağlamak için hızla gelişiyor. Toyota, yarının taleplerini karşılamak için müşterilerle, yaratıcı yeteneklerle ve benzer düşüncelere sahip teknoloji şirketleriyle işbirliği yapıyor. İleri teknoloji ve akıllı yazılımlar sayesinde müşterilerimizin enerji, zaman ve mekanda sıfır israfı hedefleyerek operasyonlarını optimize etmelerine yardımcı oluyoruz.

Güçlü bir ekip tarafından geliştirilen yenilikçi çözümler

Göteborg merkezli Lojistik Çözümler Merkezimizde mühendislerimiz, yüksek teknoloji ortamında bağlantılı ve otomatik ekipman çözümleri için yeni yazılım ve donanımlar geliştiriyor. Lindholmen Science Park'ın Otomotiv ve yüksek teknoloji merkezinin bir parçası olan Toyota Logistics Solutions Center, diğer teknoloji liderleriyle birlikte inovasyonu yönlendiriyor.

Eksiksiz entegre lojistik çözümler için özel bir ekip, konsept aşamasından uygulamaya kadar projeler üzerine çalışıyorlar. Havalimanlarında ve kargo pazarında katma değerli lojistik süreç otomasyonunda küresel pazar lideri olan kardeş şirketimiz Vanderlande ile birlikte, çok çeşitli tam otomatik çözümler sunuyoruz.

Gelecek Teknolojileri hakkında daha fazla bilgi için