Becerikli ve Akıllı Toyota Ekipmanlar

Operasyonlarınızın kontrolünüzde olması için ekipmanlarınıza uzaktan bağlanın

  • Ekim 2018'den beri sipariş edilebilen depo içi ekipmanlar
  • Standart olarak entegre edilen telematik donanım
  • Kolayca Toyota I-Site uygulamasına yükseltme özelliği

Akıllı ekipmanlar,  araçların kullanımını ve operatör davranışlarını izlemenizi sağlayan uygulama olan I_Site'a kolayca bağlanmak için telematik donanımıyla donatılmıştır. Tek bir tıklamayla, operasyonlarınızı izlemenizi ve bu verileri işinizi geliştirmek için kullanmanızı sağlayan teknoloji etkinleştirilebilir.

Yapay Zeka tabanlı gelecek lojistiği

Lojistikte yalın ve sürekli akış olabilmesi hem şu an hem de gelecekte zorlu bir iştir. Bizim çözümümüz ne diye mi merak ediyorsunu? Sizlere, yapay zeka sayesinde ekipmanlar arasında iletişim, doğru ekipmanı doğru yere doğru zamanda göndererek olağanüstü optimizasyonla maksimum katma değerli operasyon ve sonuç olarak da enerji, zaman ve maliyet tasarrufu sunuyoruz.

Yalın düşünceyi lojistikte uygulayın

  • İş ortaklarımız ile son trendler hakkında çalışıyoruz.
  • Sorularınıza çözümler üretimeye gayret ediyoruz.
  • Geleceğe ilham vermek istiyoruz.

Logiconomi düşüncemiz, gelecekteki ihtiyaçları belirlemek ve bu gereksinimleri karşılayan ürünler ve hizmetler geliştirmek için müşterilerimizle iletişim halideyiz. İleri görüşlü işletmelerin soru ve fikirlerine çok önem veriyor ve en doğru cevapları bulmaya çalışıyoruz. 

Gelecek için yaptığımız işbirlikler

Bugünün ve yarının lojistik çözümleri

E-ticaret ve dijitalleşme gibi küresel trendleri takip eden malzeme taşıma endüstrisi oldukça hızlı bir şekilde değişiyor ve yeniliklere hızlı uyum sağlıyor. Bu nedenle bugünün ve yarının lojistik çözümlerinde kardeş şirketimiz Vanderlande ve Microsoft gibi iş ortaklarıyla iş birliği yapıyoruz.

Malzeme taşıma çözümleri için genç ve yenilikçi düşünceler

Geleceğe odaklanan yaklaşım, malzeme taşıma konusunda taze, genç ve yenilikçi düşünceyi teşvik etmek için tasarlanmış Logiconomi öğrenci ödülleri programıdır. Toyota Lojistik Tasarım Yarışması, genç tasarımcılarla temas kurmak ve yeni fikirleri memnuniyetle karşılamak için başlatıldı. Başarıya ulaşmak için Toyota Lojistik Mühendisliği Yarışması altında hedefler verildi ve mühendislik öğrencilerini yenilikçi ama aynı zamanda uygulanabilir çözümleri bulmaya teşvik edecek şekilde devam etti.

LOGICONOMI üzerine

Lojistik teknolojisinde gelecekteki trendler söz konusu olduğunda açık fikirli ve çevik olmamız gerektiğinin ve bunu başarmak için müşteriler ve benzer düşüncelere sahip tedarikçilerle işbirliğinin hayati önem taşıdığının farkındayız. Amacımız, düşüncelerimizi paylaşmak ve sürecin her aşamasında verimliliği artırmalarına yardımcı olmak için müşterilerimizle birlikte çalışmaktır. Bizim için devam eden bu sürecin adı Logiconomi. Logiconomi toplantısı, fikirlerimizi paylaşmamıza, değerli geri bildirimler almamıza ve yalın düşüncemizi müşterilerimizle paylaşmamıza yardımcı olmaya devam ediyor.

An autopilot doing horizontal transportation

Otomasyon Çözümleri

Ekipman Otomasyon çözümlerimiz, kolayca uygulanabilir yeni teknolojiler, maliyetleri azaltan seçeneklerimiz ve daha fazlası...

Daha fazla bilgi için

Close up on SAS logo on truck

(SAS) System of Active Stability

Bu yenilikçi sistem, ekipmanın güvenliğini arttırır ve forklifti izleyerek operatör ve hasar maliyetlerini düşürmeye yardımcı olur.

Daha fazla bilgi için

Lityum-İyon Avantajı

Forklift ve depo içi ekipmanlarınızın günün her saati çalışmasını mümkün kılan bakım gerektirmeyen aküler...

Daha fazla bilgi için

Akıllı Ekipmanlar ile Lojistik Sektörü

Lojistik ve taşıma sektöründe öncü TOYOTA nın gelecek teknolojilere dair bitmeyen yolculuğu...

Daha fazla bilgi için