Verileri Anlayan Akıllı Toyota Teknolojisi

Toyota depo ekipmanların standartında zeka var

Ekipmanlarınızın depoda tam olarak ne kadar zaman dolaştığını biliyor musunuz? Ya da operasyonlarınızdaki bazı ekipmanların ne kadar süre ile çalışmadığını? Servis aralıklarını optimize etmek ve genel maliyeti düşürmek için bir çözüm yolu olabilir mi? Artık operasyonlarınızı izlemenin ve kontrol etmenin kolay bir yolu var, böylece verimliliği, üretkenliği ve güvenliği artırabilirsiniz.

Ekim 2018'den sonra sipariş edilen Toyota depo ekipmanları entegre telematik ile teslim edilmektedir. Toyota olarak işletmenizde yalın bir lojistik operasyonu yönetmek adına ekipmandaki ve süreçteki verilere kolaylık ulaşabilmemiz için "Akıllı özelliklerini" standart olarak sizlere sunuyoruz. 

Akıllı Toyota Ekipmanların özelliklerini keşfet

"Toyota Smart" özelliğine sahip ekipmanlar standart olarak sizlere çalışma saatlerini, kullanım şekillerini, servis ve kiralama verilerini sağlarken bunun yanısıra bir mobil servis isteği yapmaya da olanak sağlıyor. Operasyonlarınızı kontrol altına almak için filo listesinde bulunan akıllı ekipmanlara kolay bir şekilde genel bakış yapabilirsiniz. Ayrıca, bakım süresindeki ve maliyetindeki boşa harcamayı ortadan kaldırmak ve tam olarak doğru zamanda bakım planlamak için çalışma saatleri açısından ekipman kullanımınızı da izleyebilirsiniz. Ekipmanınızı maksimum çalışma süresinde kullanmak için servis ekibinizle ilgili uygulama üzerinden kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Filo listesine genel bakış

Bir web portalı üzerinden çalışma alanınızdaki tüm akıllı Toyota ekipmanlara erişebilirsiniz. Çalışma saati, filo numaraları, servis ve kiralama sözleşme verilerine bakabilirsiniz.

Ekipman Kullanımı

Ekipmanınıza daha uzun bir kullanım süresi sağlamak için çalışma saatlerinizi takip edin ve servis aralıklarını kişiselleştirin.

Toyota I_Site

Tek bir tıklama ile I_Site üzerinden filo ekipmanlarınızı ve operatörleri yönetmek ve gerektiğinde onları geliştirmek için etkinleştirebilirsiniz. (Sistem, telekominikasyon altyapısının teknolojik uygunluğu ve hizmet onay koşulları esas alınarak aktif olmaktadır)

Servis Talebi


444 7 898 numaralı telefon numarasından servis ve yedek parça hususunda ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Süreçlerinizi birbirine bağlayan Akıllı Ekipmanlar

Lojistik operasyonumu geleceğe nasıl hazırlamalıyım?

Akıllı ekipmanlar bugünden itibaren lojistik operasyonlarınızın geleceğini güvence altına almanıza yardımcı olacaktır. Akıllı ekipmanlarınızın verilerini toplayarak ve analiz ederek, işletmenizdeki kayıp zamanları sürekli olarak optimize edebilirsiniz. Ekipmanınızın kullanım ömrünü uzatabilecek ve yılın belirli dönemlerinde ekipman miktarında güncellemeye gideceksiniz. Ayrıca, saatlik kiralama gibi iş ihtiyaçlarınıza uygun alternatif ticari teklifleri değerlendirebileceksiniz. Yakın gelecekte oluşmasını muhtemel duraksama veya kesintiyi önlemek için servis planlamalarınızı şimdiden belirleyebilirsiniz.

Akıllı ekipmanlar yalın operasyonlara nasıl katkıda bulunur?

Her şeyin birbirine bağlı olduğu bir dünyada, akıllı ekipmanlar, tam kontrolü sağladığınızdan emin olmak için sizlere gerçek bilgileri sağlar. Uzaktan takip edebilir ve ölçülebilir olmak, mevcut işleyişi geliştirmek ve hatta aksiyon almak mümkündür. İster tek araca sahip bir müşteri olun, ister dünya çapında birden fazla lokasyonda büyük bir forklift filosuna sahip olun. Sonuç aynıdır.

Basit ve net operasyonlarda maksimum optimizasyon; enerjiden, zamandan ve alanlardan elde edilecek sıfır kayıp ile mümkündür.