tim banner

YETKİLİ BAYİMİZ OLMAK İSTİYORSANIZ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

TOYOTA İSTİF MAKİNELERİ A.Ş.

Toyota İstif Makineleri olarak bizim tarihimiz 1979 yılına dayanmaktadır. Türkiye’deki ilk kiralama şirketi olarak başladığımız ticari hayatımızda, uzun yılların bize kazandırmış olduğu deneyim ve tecrübemizi müşterilerimize en etkin ve doğru çözüm olarak aktarmayı amaç edindik. 2003 senesinden itibaren, Toyota Forklift ve Depo Ekipmanlarının ilk ve tek yetkili Türkiye distribütörü olarak markayı pazara sunmaktayız.
Üstün kalite, yüksek güvenlik ve sağladığımız ucuz işletme maliyetleri ile Türkiye istifleme makineleri pazarına diğer markalardan daha geç giriş yapmamıza rağmen yeni bir standart getirdiğimize inanıyoruz ve on yılı aşkın sürede müşteri memnuniyeti dönüşlerinden de bu konuda kendimizi teyit ediyor olmaktan çok memnunuz.

Toyota İstif Makineleri olarak ilk yapılanmamızı 1998 senesinde Bursa’da ve sonrasında 2003 senesinde İzmir’de kendi bölge müdürlüklerimizi açarak gerçekleştirdik. 

Toyota, 2004-2005 yılları itibariyle dünya sıralamasında 1 numaraya oturmuş ve bugüne kadar bu yerini hiç kaybetmeyerek, halen pazar payı liderliğini sürdürmektedir. Türkiye’de kurulduğumuz günden bu yana, her yıl stabil olarak artan Pazar payımız ve pazardaki büyüme ile orantılı olarak satış adetlerimiz artmaktadır. Ana hedefimiz orta vadede, Toyota’nın dünya genelindeki pazar liderliğini Türkiye özeline de taşımak ve hak ettiği konuma getirmektir.

Genel Müdürlük

Toyota markası, forklift ve depo ekipmanları üretim ve satış olarak olarak dünyada, %20 üstü pazar payı ile 11 yıldır tartışmasız 1 numaradır.

Toyota İstif Makineleri A.Ş. olarak Türkiye'deki tek yetkili distrubütör olarak 2003 yılından beri hizmet vermektedir.

Türkiye pazarında, forklift, reachtruck ve depo içi ekipman ürün yelpazesinin dışında, sistem makineleri, otonom ekipmanları satış , servis, kiralama ve 2.el satış konularında faaliyet göstermektedir.

Üstün kalite, benzersiz teknoloji, yüksek güvenlik ve ucuz işletme maliyetlerimiz ile Türkiye istifleme makineleri pazarına Toyota ilkelerini esas alarak standart getirmeye devam ediyoruz. Esasımız Toyota felsefesi, odağımız müşteri, amacımız çözüm, hedefimiz ise sürdürülebilir başarıdır.

Neredeyiz

İzmir Bölge Müdürlüğü

Established in 1973, Groundwater Lift trucks provide sales, hire and service coverage to Fife, Tayside, Angus, Aberdeen and Aberdeenshire up to south of Elgin, and Shetland.

As a family-owned business and as a local company, Groundwater is able to offer local support to their customers.

Groundwater were Toyota Material Handling UK's forklift truck dealer of the year in 2022.

Neredeyiz

Bursa Bölge Müdürlüğü

Truckmasters Handling has been in the materials handling business for over 40 years.

Truckmasters provide sales and service coverage supplying the whole Toyota Material Handling product range for the east coast of England. They operate as far north as the Humber Estuary and including Norfolk, Suffolk and Cambridgeshire.

With 3 strategically sited depots in Wainfleet, Wisbech and Norwich, they are able to offer unrivalled local service.

 

Neredeyiz

Adana Bölge Müdürlüğü

Rabeys Commercial Vehicles has been established for over forty years, supplying new and quality used vehicles to companies in Guernsey & Jersey.

Their specialist teams offer forklift sales and support services for organisations of every size.

Neredeyiz

Yetkili Bayi ve Servisler

Birlikte uzun süreli çalışabilecek, Toyota markasını doğru temsil edecek potansiyel yetkili servis ve bayilerle görüşmelerimiz devam etmektedir. Siz de dünyanın bir numarası olan Toyota markası ile çalışmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. 

İletişim

Rehber olabilecek bilgiler

Driver using BT Optio for order picking

Ürün Yelpazemiz

TOYOTA Ful range ürün gamı ile depo içinde çalışan ekipmanlardan dış alanda çalışan arka ağırlıklı gruplara kadar çok geniş bir premium ürün yelpazesi sunar.

Daha Fazla Bilgi İçin

Toyota Radioshuttle

Toyota Radioshuttle

Yarı otomatik Mekik (RadioShuttle) sistemimizle mi ilgileniyorsunuz? Özel raflarda çalışan ve uzaktan kumanda ile yönlendirilen palet taşıyıcımız için...

Daha fazla bilgi için

An autopilot doing horizontal transportation

Otomasyon Çözümleri

Ekipman Otomasyon çözümlerimiz, kolayca uygulanabilir yeni teknolojiler, maliyetleri azaltan seçeneklerimiz ve daha fazlası...

Daha fazla bilgi için

Light shelving racking

Raf Çözümleri

Optimum raf çözümüyle iş akışınızı daha verimli hale getirmenize, maliyetleri düşürmenize ve üretkenliği artırmanıza yardımcı oluyoruz.

Daha fazla bilgi için