Simai trucks

Toyota Material Handling ile SIMAI güçlerini birleştiriyor

Toyota Material Handling Europe, Kasım 2016' da İtalyan malzeme taşıma lideri SIMAI' nin büyük bir hissesini satın almıştır. SIMAI' nin çekici traktör çözümleri tasarlama ve üretme konusundaki yenilikçi yaklaşımı ve uzmanlığı, Toyota'nın iç mekan uygulamaları için eksiksiz bir malzeme taşıma çözümleri yelpazesi sunma stratejisiyle örtüşmektedir.

Toyota Material Handling, SIMAI'nin %100 hissesini satın alarak yeni bir işbirliği kurmuş, Toyota'nın ürün portföyünü geliştirecek ve özellikle iç ve dış mekan uygulamaları için ayrı ayrı hizmet veren çekicilerle malzeme taşıma endüstrisindeki gereksinimleri tam anlamıyla karşılayacak noktaya gelmiştir. Toyota Material Handling, Avrupa'da iç mekan operasyonlarına odaklanan rekabetçi bir çekici traktör yelpazesi sunmaktadır. Havaalanı endüstrisinde bir uzman olan SIMAI'nin ürün portföyü, ağırlıklı olarak dış mekan çözümlerini içermektedir. Bu nedenle SIMAI'nin ürün dağılımı, Toyota Material Handling ürün portföyüne mükemmel bir şekilde uyar.

SIMAI, 30 tona kadar çekme kapasitesine sahip çok çeşitli elektrikli çekiciler ve platformlu kamyonlar üretmektedir. 60 yılı aşkın tecrübesi ile SIMAI, esnek ve müşteri odaklı bir zihniyet ve teknolojiye olan tutkusuyla özel müşteri gereksinimlerini karşılamak için ürünler geliştirmeye devam etmektedir. Endüstriyel uygulamalar için tasarladığı birçok çözümün sonucunda platformlu ve çok farklı kapasitelerdeki çekiciler pazara sunulmaktadır.

“SIMAI'nin özel ve profesyonel ekibi, modern bir teknolojiyi uygulayan mükemmel üretim becerilerine sahiptir. Toyota Material Handling Europe Pazarlama ve Satış Kıdemli Başkan Yardımcısı Sam Coles, "Onları tanıyoruz ve İtalya bölgesindeki satış organizasyonumuz, ticari özverilerini ve uzmanlıklarını kabul ediyor" diyor.

SIMAI Hakkında

Merkezi Milano, İtalya'da bulunan SIMAI, Avrupa'da yerleşik bayi ağı ile uluslararası bir varlığa sahiptir. 1952 yılında kurulan SIMAI, endüstri, lojistik ve hizmetler için malzeme taşıma araçları sunmaktadır. SIMAI, malzeme taşımada İtalya'da referans noktası olarak kabul edilmektedir. SIMAI tutku, yenilik ve mükemmellik anlamına gelir, her zaman geleceğe işaret eder, her yıl kazancının bir kısmını yenilik için araştırma ve geliştirmeye yatırır.

Bize Ulaşın

Toyota İstif Makineleri
Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

İletişim
Fabrikalarda çalışan çekiciler

Akülü Çekiciler

Çekici ürünlerimiz, yatay taşıma ve sipariş toplama operasyonlarında gelişmiş güvenlik ve verimlilik sağlar.

Daha fazla bilgi için

akülü transpaletler

Akülü transpaletler

Bu ekipmanlar hızlı, güçlü, güvenli ve kullanıcı dostudur ve bu da onları çeşitli uygulama türleri için uygun hale getirir.

Daha fazla bilgi için

Powered stackers in warehouse

İstifleyiciler

BT Staxio akülü istifleyiciler, çok çeşitli malzeme taşıma uygulamalarına uygundur ve hızlı, güçlü ve kullanımı kolaydır.

Daha fazla bilgi için

Lityum-İyon Avantajı

Forklift ve depo içi ekipmanlarınızın günün her saati çalışmasını mümkün kılan bakım gerektirmeyen aküler...

Daha fazla bilgi için