Forkliftiniz / ekipmanınız arıza mı yaptı?

Yardım ve çözüm için buradayız.
Bize servis@toyotaistif.com elektronik posta adresimiz vasıtasıyla veya 444 7 898 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ve sorununuzun çözümü için randevu oluşturabilirsiniz.

Güvenebileceğiniz Servis Hizmeti

Güvenebileceğiniz Servis Hizmeti

Toyota Servis Konsepti demek, forkliftlerinizi sürekli çalışır durumda tutmak için yapılandırılmış bir yaklaşım demektir.
Size sadece kaliteli ürünler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda kaliteli hizmet de sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti bir numaralı önceliğimizdir ve beklentilerinizi karşılamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.
Servis planlarımız işletmenizi çalışır durumda tutmak, forkliftlerinizden en üst seviyede yararlanmanızı sağlamak, böylece operasyonunuzu tam bir güvenle planlayabilmeniz için tasarlanmıştır.
Servis Paketinizi Seçin

Filonuzun büyüklüğü ne olursa olsun işletmenize tam uygun olan servis ihtiyacınıza göre servis paketinizi oluşturabilirsiniz.
Servis paketinizi, filonuzun kullanım ve servis işletme verilerini size sunan filo yönetim çözümümüz I_Site ile birleştirerek işletmenizin tam kontrolünüz altında olmasını sağlamış olursunuz.

Daima en yakınınızda

Daima sahip olacaklarınız;

  • Filonuza özel bir bakım anlaşması
  • Baştan her şeyi ile şeffafça paylaşılmış, gizli maliyetler barındırmayan bir servis hizmeti
  • Tüm Toyota eğitimlerini almış, eğitimli teknisyenler
  • Hızlı geri dönüş süresi
  • Tüm servis hizmetleri geçmişi