İhtiyaçlarınızı karşılayan bir araç kiralayabilirsiniz.

Kısa ve uzun dönem kiralama hizmetlerimiz ile maksimum fayda sağlamaktayız. Kısa süreli veya uzun süreli bir araca hemen ihtiyacınız varsa ve maliyet-etkin bir çözüm arıyorsanız; 3 farklı seçenek sunuyoruz

Forklift veya ekipman kiralaması nasıl yapılır? 

Paletlerin taşınması esnasında güvenlik, üretkenlik ve ergonomi gibi ana ihtiyaçları karşılamak için iyi donanımlı olmak gerekir. Bu nedenle güvenilir firma ve marka seçimi önemlidir. Toyota İstif A.Ş., kısa veya uzun dönem olmak üzere forklift ve ekipman ihtiyaçlarını karşılamak adına gereken tüm teknik profesyonelleri ile kiralama hizmeti sunar. Akülü transpaletten istifleyicilere, reach truck ürünlerden sipariş toplayıcılara, akülü ve dizel forkliftlere kadar tüm ürün yelpazesi ile kiralama sürecine hazırdır. 

Kiralama süresi sonunda forklift parkınızı yenileyebilir veya mevcut ekipman performanlarına göre belirli süre ve şartlarla sözleşmede uzatma yapabiliriz.

İşletmenizin dinamiklerini incelemek, tespit etmek ve gerekirse farklı alternatifleri sunmak adına taleplerinizi bekliyoruz.  

 

 

 

Kısa Dönem Kiralama

Filomuz her zaman hazır olarak hizmetinizdedir.

Bunların dışında ;

 • Forklift ve depo ekipmanlarından oluşan geniş makine parkuru
 • Ataşman ve yedek akü opsiyonları
 • Esnek kiralama periyotları
 • İstenilen lokasyona göre 24 saat içinde teslimat

Uzun Dönem Kiralama

Minimum 3 yıldan başlayarak çeşitli sürelerde kontratlarla uzun dönem kiralama yapabilirsiniz.

 • Rekabetçi fiyatlar
 • Hem yeni hem de garantili 2.el araç seçenekleri
 • Gelişmiş Filo Yönetim Sitemi
 • Sertifikalı ve tecrübeli bakım ekibi
 • Çağrı merkezi üzerinden sürekli ve kolay ulaşım 

 

Hemen Yanınızda

 • Uzman desteği
 • Sizin için doğru aracın belirlenmesi
 • Kısa sürede çözüm sunumu

Ve her zaman size çok yakınız. 1 gün ya da uzun süreli ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçiniz

Neden Toyota forklift kiralamayı seçmelisiniz?

Toyota olarak, forklift kiralama teklifi ile alternatif çözümlerimizi genişleterek müşterilerimizin her zaman yanında olmak istiyoruz. Güvenilir bir iş ortağı olarak amacımız, ihtiyaçlarınızı karşılamak için güvenilir ve hızlı çözümler üretmektir.

Forklift kiralama, mali bütçenizi kontrol altında tutarken filonuzu güçlendirmek için mükemmel bir alternatiftir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, tüm serilerimiz ile operasyonlarınıza hazırız. Kiralama operasyonu ile her çeşit ürün grubu için teklif alabilirsiniz. Bu hizmet paketi sayesinde Toyota satış sonrası hizmetlerinden, yedek havuz parkından ve teknisyenlerimizin uzmanlığından faydalanabilirsiniz.

Kısa süreli mi yoksa uzun süreli mi kiralamalısınız? 

Kiralama ile, belirli ekipmanların değiştirilmesi, operayonun daha yönetilebilir hale getirilmesi, zorluklarla başa çıkmanızd yanınızda bir yardımcı olması veya farklı ürünleri keşfetmenizi veya deneyimlemenizi sağlayabilir. 

Uzun dönemli kiralamada ise, ihtiyaçlarınıza göre 3 4 ya da 5 yıllık sözleşmeler ve Toyota güvencesi ile size seçenekler sunabiliriz. Ayrıca, uzun vadeli kiralama, nakit akışınızı koruyarak öz sermayenizi ana işinize yatırım yapmak için kullanmanızı sağlar.

 

Toyota Üretim sistemi (TPS)

Yalın üretimimizi bir çekme sistemine göre üretimimize ve işimize uyguluyoruz; bu da yalnızca sipariş verdiğiniz ürünü ürettiğimiz anlamına geliyor.

Daha fazla bilgi için

Service technician servicing a Toyota truck

Servis ve bakım hizmetleri

Yeni alacağınız ya da mevcutta çalışan Toyota BT ekipmanlarınıza servis ihtiyacınız olması halinde lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Daha fazla bilgi için

Woman sitting at desk with laptop

Finansal Çözümler

Kapsamlı finansal çözüm yelpazemiz, asıl işinize odaklanabilmeniz için size gönül rahatlığı sunar.

Daha fazla bilgi için

Used trucks in warehouse storage

İkinci el Ekipman satın al

İster yeni ister kullanılmış olsun, mükemmel olanı bulmanıza yardımcı oluyoruz. Kaliteli ikinci el ekipimanlar ile işinizi büyütün!

Daha fazla bilgi için