Toyota Traigo80

Toyota ağır hizmet tipi elektrikli forklifti Traigo80'i tanıttı.

Toyota Material Handling, Almanya'nın Hannover kentinde gerçekleşen CeMAT fuarında yeni Toyota Traigo80 Volt modelinin 6 ila 8 tonlarını sergiledi. 80 Voltluk, denge ağırlıklı, ağır hizmet tipi bu modeller, performans, manevra kabiliyeti ve verim bakımından üstün özelliklerdedir. Sessiz bir şekilde, çok çalışmak için üretilmiş gerçek bir çok yönlü: tam güç, tam elektrikli, tam Toyota.
  • Toyota Material Handling Europe'un Ürün Yönetimi Direktörü Craig Walby, “Sınıfında lider, ağır hizmet tipi 80-Volt ürün gamıyla denge ağırlıklı, içten yanmalı motorlu ürünlere karşı gerçek bir alternatif geliştirdiğimizi düşünüyoruz” diyor. “Akü teknolojilerinin çeşitliliği, yüksek enerji verimliliği, titreşimi minimuma indiren "floating kabin" ve I_Site kullanılabilirliği sayesinde, Traigo80, Traigo ailesinin güçlü bir üyesidir.” Yeni Traigo80 serisi, mevcut Traigo HT serisinin yerini almaktadır ve 6, 7 ve 8 tonluk model seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca 8 ton modelimiz şimdi 900 mm yük merkezi ile de mevcut.

Bize Ulaşın

Toyota İstif Makineleri
444 7 898  info@toyotaistif.com

Toyota Traigo80

Tam Güç

Kuvvetli motorlar, güçlü tırmanma kabiliyeti ve yüksek sürüş hızı sunarak normalde içten yanmalı motorlu forkliftlerin yapabileceği düşünülen uygulamalar için de bu forklifti uygun hale getirmektedirler. Keskin arka direksiyon açısı sayesinde üretim ve depolama gibi kompakt alanlarda manevra yapabilir. İyi konumlandırılmış gösterge, sürücünün sezgisel olarak çalışmasına olanak sağlar ve floating operatör kabini sayesinde de sürücü düşük vibrasyon ve sese maruz kalır. Operatör güvenliği, mükemmel görüş açışı ve üretkenliği de arttıran Toyota SAS ile daha da geliştirilmiştir.

Tam Elektrikli

Yeni 80-Volt modeller, daha düşük enerji tüketimi ve müşterinin ihtiyaçlarına uygun akü teknolojisini seçebilmesi için elektrikli direksiyon ile sunulmaktadır. Sorunsuz ve kolay akü değişimi için forklift açık şase üzerine dizayn edilmiştir.

Tam Toyota

Islak ve tozlu dış ortamlarda güvenle çalışabilmesi için sağlam forklift parçaları tam korumaya alınmıştır. Bununla birlikte, ana parçalar denge ağırlığında bulunan bölme sayesinde kolayca ulaşılabilir hale getirilmiştir. Kapalı çelik kabin sayesinde de operatöre bütün hava koşullarına karşı korunma ve konfor sağlanır.

Driver using BT Optio for order picking

Our product range

Have a look at our full range of forklifts, including reach trucks, pallet trucks & order pickers.

Read more >

EC counterbalanced truck loading

EL counterbalanced trucks

The durable electric counterbalanced trucks is suitable for a variety of indoor and outdoor operations.

Read more >

Close up on SAS logo on truck

System of Active Stability

This innovation supports safety and helps drive down driver and damage costs for business by monitoring forklift operations. 

Read more >