Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. OK

Toyota Servis Konsepti

Sadece size kaliteli ürünler sunmakla kalmıyor aynı zamanda kaliteli servis sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir ve beklentilerinizi karşılamak için elinden gelen her şeyi yaparız. Bu nedenle, 12 anahtar değer sayesinde servislerimizi optimize etmek için yapılandırılmış bir yaklaşım olan Toyota Servis Konseptini uyguluyoruz.

Akreditasyon

Akreditasyon sayesinde, servis faaliyetlerimizin Toyota standartlarına uygun olmasını sağlıyoruz.

Standardizasyon

Nerede olursanız olun, yüksek servis standardımıza ve doğru zaman güvencelerine güvenebilirsiniz.

Genchi Genbutsu

"Git ve gör", böylece gerçekten gerçek hayat durumunu anlayabilir ve her sorunu çözebiliriz.

Atıkların elenmesi

We always focus on elimination of waste and minimising our own impact on the environment.

Heijunka

Heijunka iş yükünü düzenler ve sorunsuz bir iş akışı oluşturur. Bu nedenle her ziyaret planlamak ve zamanlamak önceliklidir.

Cevap verebilirlik

Cevap verebilirlik, operasyonunuz durduğunda önceliktir. Bu, işletmenizin hızlı ve verimli bir şekilde çalıştırılması anlamına gelir.

Jidoka

Jidoka, sorunları görünür kılmakla ilgilidir. Tüm sorunlarınızı ciddiye alıyor ve olabildiğince hızlı ve güvenli bir şekilde çözüyoruz.

Tam uyum

İhtiyaçlarınıza tam olarak uymayı hedefliyoruz. Doğru insanlarla, doğru becerilerle, doğru kısımlarla ve doğru anlaşmayla.

Poka yoke

Poka Yoke, hataları önlemek için tasarlanmış bir mekanizma veya işlemdir. Yedek parçaların kalitesini sürekli olarak yükseltip nakliye öncesi kontrol ederek doğru parçanın zamanında teslim edilmesini sağlıyoruz.

Gerçek zamanlı bilgi

Teknisyenlerimiz, iş için gereken tüm bilgilere çevrimiçi olarak erişebilir. Bu, minimum kesinti ile her zaman verimli ve yüksek kaliteli hizmete güvenmenizi sağlar.

Kaizen

Toyota Way ve TPS sistemimizin bir ilkesi olan sürekli iyileştirme felsefemize güvenerek, kalitenizi artırmak için daima çalışıyoruz..

Hoshin

Uzun vadeli ve stratejik planlama konusundaki taahhüdümüz sayesinde, yarın değil gelecek yıllarda da gereksinimlerinizi karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz.