Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. OK

Tasarım

Toyota Tasarım Merkezi'nde, yenilik, kalite, verimlilik, kullanıcı dostu ve sürdürülebilirlik odaklı Toyota forkliftleri ve depo tasarımı için ham fikirler geliştiriyoruz. Bir taraftan Toyota değerlerinden ve diğer taraftan endüstri eğilimlerinden esinlenilerek müşterilerimizle malzeme işleme çözümleri tasarlarız.
Man drawing a truck on wall

Tasarım merkezi hakkında

Yenilikçi ürün tasarımı, tam zamanlı bir disiplindir ve transpalet araçlarımız ve forkliftlerimiz sürekli gelişir.

Tasarım merkezimiz, malzeme kullanımının dünyasını geleceğe taşımaya istekli olan özel profesyonellerle yaratıcı ve dinamik bir ortamdır.
Tasarımlarımız sadece estetik değil, aynı zamanda güvenlik, dayanıklılık, üretkenlik, sürülebilirlik ve sadelik arasındaki mükemmel denge sağlamaktadır; Toyota'nın temel değeri. Bu değerler, tasarım süreci için büyük önem taşır ve sonuçta nihai ürünün biçim ve işleviyle ifade edilir.

.

Toyota Lojistik Tasarım Yarışması

Tasarım yaklaşımımız basittir. Sürekli olarak yeni yetenekleri ağırlıyor, taze görüntüler keşfediyoruz ve açık zihinleri teşvik ediyoruz.

Yarının çözümleri konusundaki araştırmamız öğrenciler için Toyota Lojistik Tasarım Yarışmalarını başlatmak için esin kaynağı oldu.
Zamanın önde gelmesi, ancak en yeni ve en ileri düşünen malzeme taşıma ekipmanı tasarımcısı için günlük aramamız sayesinde mümkündür.