Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. OK

Sürdürülebilirlik

Malzeme taşıma faaliyetleriniz için güvenilir ve sorumlu bir ortak olmayı hedefliyoruz. İşte bu nedenle operasyonunuzu optimize ettiğimizden emin olabilmeniz için şeffaflık sunuyoruz. Avrupa imalatında 10 büyük yaralanmadan 1'inde malzeme taşıma ekipmanı vardır ve kazaların% 80'inin güvensiz davranışlarından kaynaklandığından, güvenli bir çalışma ortamı yaratmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Liderlikten öğretime güvenli davranışa kadar 4 adımda sıfır kazaya ulaşmayı hedefliyoruz..

Operasyonlarınızdaki güvenliği en üst düzeye çıkarıyoruz

Avrupa'daki imalatta 10 büyük yaralanmadan 1'i malzeme taşıma ekipmanı ile meydana geliyor ve kazaların% 80'i güvensiz davranışlardan kaynaklanıyor. Bu nedenle, güvenli bir çalışma ortamı yaratmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Liderlikten öğretime güvenli davranışa kadar 4 adımda sıfır kazaya ulaşmak hedefliyoruz.

Çalışanlarımızın emniyetini en üst düzeye çıkarmak

1. Kendi operasyonumuzda yönetim

"Toyota'da, TICO'nun Güvenlik Vizyonunu uygulayarak yasal uygunluğun ötesine geçmeyi ve sıfır kazayı gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.
İtalya'da, 2007'den bu yana yaralanma oranlarını% 74 oranında düşürdük.
2014 yılında OHSAS 18001'e ulaşmak, hem çalışanlar hem de yönetim tarafından daha etkin bir güvenlik odağı yaratılmasının kilometre taşı oldu "

Francesca Simoncelli
Health & Safety Manager
Toyota Material Handling Italy

2. Çalışanlarımızın Eğitimi

Tüm fabrikalarımız, Safety Dojo için özel bir alana sahiptir.

Burada çalışanlarımız risk değerlendirmesi ve güvenli malzeme kullanımı konusunda eğitilir.
Ve bu eğitimleri yerel satış şirketlerinin tamamına genişletiyoruz.

3. Karşı önlemlerin alınması

"Ancenis fabrikamızda, sık karşılaşılan risk değerlendirmelerini direkt olarak doğru önlemlerle takip ederek FY13'den bu yana% 89 oranında yaralanma oranını düşürdük."

Laurent Marcoul
Health & Safety Manager

1. Kendi operasyonumuzda yönetim

2. Çalışanlarımızın Eğitimi

3. Karşı önlemlerin alınması

Müşterilerin enerji kullanımını ve emisyonlarını en aza indiririz

TICO'nun çevresel eylem planına uygun olarak, 2050 yılına kadar CO2 emisyonu sıfır olan bir toplum için çalışıyoruz. Bunu, enerji kullanımını izleyerek, enerji israfından kaçınılarak ve enerji verimliliği ve sıfır karbon teknolojisinde yenilik yaparak gerçekleştiriyoruz.