Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. OK

Toyota Radioshuttle

Toyota Material Handling'in mekikleriyle daha fazla depolayın daha fazla tasarruf edin

Toyota Material Handling Avrupa yeni mekik çözümlerini Avrupa piyasasına sürüyor. Otomatikleştirilmiş Toyota Radioshuttle ve Autoshuttle palet taşıyıcıları rafların üzerinde yüksek hızda, güvenle ve etrafına hiçbir zarar vermeden çalışıyor. Bu tip yüksek yoğunlukta depolama sistemleri herhangi bir deponun boyutunu, depolama alanını ve işlem hacmini %80'e kadar daha verimli hale getirebilir.

Mekik ailesine katılan Autoshuttle ile Toyota'nın sunduğu koridorsuz depolama genişliyor. Mekik 1500 kg'a kadar paletlenmiş malları hızlı, güvenli ve verimli bir şekilde depoluyor, transfer ediyor. Yeni geliştirilen Toyota Radioshuttle, Toyota filo yönetim sistemi ve 16 saatten fazla giden lithium-ion akülerle beraber sunuluyor ve 1800 kg ağırlığa kadar yük taşıyabiliyor. Her iki mekik de özellikle soğuk hava depoları gibi pahalı ortamlarda üretkenliği ve maliyet verimliliklerini arttıracak.

Mekikler zaman kazandıracak ve paletlerde daha az zaman harcayan operatörler, makineleri daha verimli kullanabilecekler. Bunun yanı sıra mekikler esnek sistemli olup FIFO ve LIFO iş akışlarıyla uyumluluk göstererek yükleme alanının üzerindeki boşluğu doldurmak veya toplama tünelinin üzerindeki alanı kullanmak için idealdir..

Bize Ulaşın

Toyota İstif Makineleri
444 7 898  info@toyotaistif.com

Toyota Autoshuttle pallet carriers

Mekik çözümleri aynı zamanda Toyota'nın yalın düşünce yaklaşımını da destekliyor. Radioshuttle WMS sistemine bağlanabilen, veya operatörsüz depo ekipmanlarıyla kombinasyon içerisinde çalışabilen akıllı bir yük taşıyıcısıdır. Sipariş işlemlerini kolayca yapabilen Sipariş Yöneticisi programı, mekiklerin ve malların nerede olduklarını takip ederek, sorunsuz bir iş akışı için mekikleri tam zamanında hareket ettirir.  Bu tam otomatik yüksek yoğunlukta depolama çözümü, malların kayıp ve zarar risklerini minimuma indirerek ve düşük envanter maliyetiyle maksimum verimi saylayarak deponun tüm kontrolünü ellerinize vermektedir.
Tüm raf ve mekik sistemleri maksimum çalışma süreleri için tasarlanmıştır ve Toyota Avrupa'nın servis ağı tarafından tam anlamıyla desteklenmektedir.