Toyota depo ekipmanları standart olarak akıllı

Ekipmanlarınızın depoda tam olarak ne kadar zaman dolaştığını biliyor musunuz? Ya da operasyonlarınızdaki bazı ekipmanların ne kadar çalışmadığını? Servis aralıklarını optimize etmek ve genel maliyeti düşürmek için bir çözüm olabilir mi? Artık operasyonlarınızı izlemenin ve kontrol etmenin kolay bir yolu var, böylece verimliliği, üretkenliği ve güvenliği artırabilirsiniz.

Ekim 2018'den sonra sipariş edilen Toyota depo ekipmanları entegre telematik ile teslim edilmektedir. Toyota olarak size yalın bir lojistik operasyonu sunmak adına akıllı ekipmanları standart olarak sunarak sektörde öncü oluyoruz. 

Akıllı Ekipmanların özelliklerini keşfedin

Toyota Smart Ekipmanları çalışma saatlerine genel bakış, kullanım, servis ve kiralama verilerinin yanı sıra mobil servis isteği yapmayı standart olarak sunmakta. Operasyonlarınızı kontrol altına almak için filo listesinde bulunan akıllı ekipmanlara kolay bir şekilde genel bakış yapabilirsiniz. Ayrıca, bakım süresindeki ve maliyetindeki boşa harcamayı ortadan kaldırmak ve tam olarak doğru zamanda bakım planlamak için çalışma saatleri açısından ekipman kullanımınızı da izleyebilirsiniz. Ekipmanınızı maksimum çalışma süresinde kullanmak için, uygulama ile servis ekibinizle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Filo listesine genel bakış

Bir web portalına ve çalışma alanlarınızdaki tüm akıllı ekipmanlara genel bir bakış için erişebilirsiniz. Çalışma saati, filo numaraları, servis ve kiralama sözleşme verilerine bakabilirsiniz.

Araç Kullanımı

Ekipmanınıza daha uzun bir kullanım süresi sağlamak için çalışma saatlerinizi takip edin ve servis aralıklarını özelleştirin.

Servis İsteği


Bir resim ve/veya mesaj göndererek web portalı veya uygulama üzerinden servis ekibiyle iletişime geçin.

I_Site

Tek bir tıklama ile I_Site filo yönetimini ekipmanları ve operatörleri yönetmek ve gerektiğinde onları geliştirmek için etkinleştirebilirsiniz.

İşletmenizi birbirine bağlayan Akıllı Ekipmanlar

Akıllı Kamyonlar bugünden işimi geleceğe nasıl hazırlıyor?

Akıllı ekipmanlar bugünden itibaren lojistik operasyonlarınızın geleceğini güvence altına almanıza yardımcı olacaktır. Akıllı ekipmanlarınızın verilerini toplayarak ve analiz ederek, işletmenizdeki farklı alanları sürekli olarak optimize edebilirsiniz. Ekipmanınızın kullanım ömrünü uzatabilecek ve yılın belirli dönemlerinde ekipman miktarını optimize edebileceksiniz. Ayrıca, saatlik kiralama gibi iş ihtiyaçlarınıza uygun alternatif ticari teklifleri değerlendirebileceksiniz. Ve hatta, gelecekte herhangi bir kesintiyi önlemek için tahmini servis ihtiyaçlarını belirleyebilirsiniz.

Akıllı ekipmanlar yalın operasyonlara nasıl katkıda bulunur?


Her şeyin birbirine bağlı olduğu bir dünyada, akıllı ekipmanlar, tam kontrolü sağladığınızdan emin olmak ve operasyonunuzda verimliliği artırmak için doğru bilgileri sağlar. Uzaktan ölçme ve geliştirme, hatta aksiyon almak mümkün olacak. İster tek araca sahip bir müşteri olun, ister dünya çapında birden fazla lokasyonda büyük bir forklift filosuna sahip olun. Sonuç mu? Yalın operasyonlarda maksimum optimizasyon; enerjiden, zamandan ve mekandan sıfır kayıp.

I_Site filo yönetimi

I_Site, filonuzu birbirine bağlayan, verileri toplayan ve neler olduğuna dair genel bir bakış sağlayan filo yönetim sistemimizdir;
Ama en önemlisi I_Site, operasyonlarınızı optimize etmek için neler yapabileceğinizi söyler.